איטום מעברים

 

לשם העברת כבל דרך הקיר עלינו לעשות “חור” בקיר. החור גורם לכך שעמידות הקיר נגד אש ועשן ניזוקה. תקנות התכנון והבניה אינם מאפשרים הישארות של מצב כזה, אלא הם מחייבים את אטימותו מחדש על ידי שימוש בדרכים הקיימות לאיטום מעברים. האיטום מעברים צריך להיות כזה המאושר על ידי פיקוד העורף, הוא צריך להיות איטום המשיב לקיר את החסינות שהייתה לו לפני פתיחת הפתח.

 

לא כל איטום מעברים הנעשה מבוצע בצורה תקנית, על כן בבואנו לבצע איטום מעין זה, רצוי לוודא כי אנו עושים זאת בצורה טובה ומקצועית. כאשר אנו פותחים פתחים כאלו בקיר, כדאי שנבין מה משמעותם. בפתחים אלו עוברות מערכות אלקטרומכניות, על כן צריך לאטום נכון על ידי חומרים ייעודים אשר מגיבים לחום ומונעים את מעבר העשן והלהבות מחדר לחדר.

 

Roxtec מייצרת אביזרי איטום המאושרים על ידי פיקוד העורף. אביזרי איטום אלו הינם פתרון מושלם למעבר צינורות וכבלים בקיר. אביזרי איטום מעברים של Roxtec מיוצרת בטכנולוגיה ייחודית הניתנת להתאמה למגוון קטרים של צינורות וכבלים. השיטה עובדת על ידי קילוף השכבות באטמים הפנימיים עד לקבלת הקוטר הרצוי, הקוטר של הצינור או הכבל.

 

הייחודיות באביזרי איטום מעברים של רוקסטק מתבטא במודולריות שלהם, באפשרות להתאימם לקוטר הכבל ובאפשרות שילוב כבלים נוספים בתוכם לפי הצורך שיזמן העתיד.

 

אביזרי איטום מעברים של רוקסטק נעשים כאשר הקו המנחה שלהם הוא גמישות, הבנת ותפעול המוצרים בפשטות, איכותם ובטיחותם. ואכן אביזרי האיטום עונים על כל הקטגוריות האלו. במילים אחרות, לא רק שהם מספקים איטום מוחלט ומבצעים את יעדם כפי שצריך אלא הם אף מספקים בטיחות והגנה מפני סכנות כגון: אש, עשן, מים והדף.

 

אביזרי איטום אלו הם פתרון מכאני פשוט ליישום במקרים הדורשים חדירה של מספר כבלים או כבל אחד. ניתן להשתמש בהם במגוון רחב של תעשיות כאשר לכל אחת מהם הדרישות והצרכים המיוחדים לה. תעשיות כדוגמת בנייה, זיווד, ארונות ומארזים, טלקום, חוות שרתים, צבא, ים, גז ונפט. אביזרים אלו מתאימים גם במקרים מיוחדים כאשר נדרשים עמידה בפרמטרים של הגנה מפיצוצים, הפרעות אלקטרו-מגנטיות והארקות. סי איי פי מספקת מוצרי איטום אלו.

לעמוד פתרונות רוקסטק לחץ כאן

 

 

 

×

צור קשר

captcha