קורנינג

 

קורנינג הינה חברה אמריקאית המומחית בתחום מדעי החומר עם התמקדות בעולם הזכוכית, הקרמיקה והאופטיקה. קורנינג הנה חברה ותיקה הקיימת ופועלת כבר יותר מ-160 שנים ומתפתחת כל העת עם הקידמה והטכנולוגיה, היא אף אחראית לכמה פריצות דרך בתחום שגרמו לשינוי משמעותי בחיים של כולנו.

 

קורנינג משקיעה באופן תמידי במחקרים ובפיתוח מוצרים חדשים. היא מנסה כל מיני שילובים ייחודים של חומרים שונים בניסיון למצוא פתרונות טכנולוגיים לאתגרים הקיימים בתחום.

 

בחברת קורנינג קיימת חטיבת תקשורת אופטית שהיא היצרנית המובילה של מערכות אופטיות בעולם. קורנינג נחשבת לחלוצה בתחום זה, ומהווה בשוק מודל לחיקוי. היא מציעה טווח רחב של מוצרים המשמשים בתחום התקשורת האופטית והנחושת המתאימים לתחום הטלקום והרשתות.

 

קורנינג המציאה ופיתחה את הסיב האופטי כאשר בעקבותיו פותח גם הכבל האופטי הידוע בעמידתו, גמישותו ויעילותו. קורנינג נותנת עשרים וחמש שנות אחריות לתשתיות האופטיות המתבססות על מוצריה.

 

כמה מהפתרונות הבולטים של קורנינג בתחום האופטי הם: תשתית אופטית ™EDGE8, כבל  ™EDGE8 ומחברים אופטיים  UniCam.

 

תשתית אופטית ™EDGE8 היא מערכת תשתית אופטית המתאימה לחוות שרתים. היא מתבססת על שמונה סיבים לעומת הסטנדרט שהיה קיים עד היום של 12 סיבים. החידוש בה מתאפיין בשלושה דברים: ניצול המשאבים- היא מותאמת באופן מוחלט לאלקטרוניקה דבר אשר אפשר את ביטולם של מספר כבלים והקטנת מורכבות הגישורים. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת- ניצול מאה אחוז מהסיבים, ביטול השימוש במודלי המרה כך שנוצר הקטנה בניחות וחיסכון בעלויות והקטנת סיכון- שימוש בטכנולוגיה בעלת מעבר פשוט למהירויות גבוהות יותר.

 

כבל  ™EDGE8 הוא כבל המגיע עם מחבר משולב למשיכה או דחיפה. הכבל עשוי משמונה סיבים עם פינים שתפקידם להקטין את מורכבות הגישור. בנוסף מגיע עם הכבל מהדקי חיבור ייעודים המאפשרים את חיבורו של הכבל בקלות וללא צורך בסיוע של כלים.

 

מחברים אופטיים  UniCam הם מיועדים לחיבור סיביים אופטיים. הם קלים להתקנה ובעלי ביצועיים אופטיים טובים. החיבור שלהם נעשה ללא דבק וללא ליטוש.

 

סי איי פי מספקת את מוצרי קורנינג לקהל לקוחותיה לפי דרישות וצרכי הלקוח.

לחץ כאן לעמוד חברת קורנינג

×

צור קשר

captcha